word.lodz.pl

WORD ŁÓDŹ

Wojewódzki ośrodek ruchu drogowego w Łodzi

Zaproszenie do złożenia oferty wstępnej na kredyt w wysokości 8 mln zł

 W nawiązaniu do Uchwały nr 98/17 Zarządu Województwa Łódzkiego z dnia 31.01.2017r. oraz zamierzonym rozpoczęciem inwestycji „Budowa nowej siedziby Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi" Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi zaprasza do złożenia oferty wstępnej na kredyt w wysokości 8 mln zł na warunkach określonych w Planie inwestycji.
Oferta winna zawierać w szczególności:

 

  • wysokość oprocentowania
  • informację o oczekiwanych zabezpieczeniach kredytu – forma i wartość (W przypadku gdyby jedną z oczekiwanych form zabezpieczenia była umowa wsparcia ze strony Województwa Łódzkiego, prosimy o przedłożenie projektu takiej umowy).

Oferty wstępne będą przedłożone Zarządowi Województwa Łódzkiego celem uzyskania zgody na kredyt, zgodnie z art. 119 ust 5 ustawy Prawo o ruchu drogowym (tj. Dz.U. 2017 poz. 128), a po jej uzyskaniu będą stanowiły punkt wyjścia do negocjacji, które zakończą się złożeniem oferty ostatecznej. Wybór Wykonawcy zostanie dokonany na podstawie ofert ostatecznych.

Podmioty zainteresowane złożeniem oferty proszone są o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu otrzymania:

  • planu inwestycji.
  • sprawozdania finansowe za lata 2014-2015
  • bilans oraz rachunek zysków i strat za 2016r (wg stanu zapisów księgowych na dzień 31.01.2017r.)

Ośrodek dopuszcza możliwość przekazania Wykonawcom innych dokumentów niezbędnych do zbadania zdolności kredytowej, o ile zostały one już uprzednio wytworzone (np. dokumenty założycielskie, sprawozdawczość WUS oraz budżetowa) bądź będzie możliwe ich automatyczne wygenerowanie przy wykorzystaniu użytkowanego oprogramowania.

Prosimy o złożenie oferty drogą mailową w terminie do dnia 15.02.2017r. Osobą upoważnioną do kontaktów jest pani Katarzyna Stawicka - Główny Księgowy WORD
w Łodzi tel. 508 167 143, mail jw.

W związku z wnioskiem Wykonawcy przedłuża się termin składania ofert wstępnych na udzielenie kredytu na inwestycję “Budowa nowej siedziby WORD w Łodzi” do dnia 17.02.2017r.

 

Pobierz dokument ogłoszenia (pdf)

Pobierz dokument - wniosek wykonawcy (pdf)

Partnerzy

  • Rowerowa Łódź

Ośrodek

iso 9001

Logo UM