word.lodz.pl

WORD ŁÓDŹ

Wojewódzki ośrodek ruchu drogowego w Łodzi

word szkolenia hed

OFERTA dla FIRM

Szanowni Państwo,

od wielu lat na drogach w Polsce, podobnie, jak i na drogach całego świata obserwujemy coraz większe natężenie ruchu. Rosnąca liczba pojazdów, a także mobilność społeczeństwa sprawia, iż bezpieczne uczestnictwo w ruchu drogowym staje się coraz większym wyzwaniem dla jego uczestników. Istniejące zagrożenia w ruchu drogowym stwarzają potrzebę ciągłego podnoszenia kwalifikacji kierujących. Dla firm, zainteresowanych bezpieczeństwem na drogach swoich pracowników, WORD w Łodzi przedstawia ofertę specjalnych szkoleń.

Łukasz Kucharski
Dyrektor WORD w Łodzi

 

I. TRENINGI Z JAZDY W WARUNKACH EKSTREMALNYCH

Celem treningu  jest wypracowanie i ukształtowanie  reakcji obronnych kierowcy  w sytuacjach awaryjnych, w tym również bezpiecznego wyprowadzania pojazdu z poślizgu.
Trening jazdy w warunkach ekstremalnych - adresowany jest do osób posiadających prawo jazdy kat. B (lub po uzgodnieniach wyższych kategorii).  Zajęcia mogą zostać rozbudowane o przejazd torem cartigowym, jazdy na symulatorze lub  przejazdy sprawnościowe.
W trakcie szkoleń możemy także przeprowadzić wykłady umożliwiające redukcję 6 punktów karnych.                                    
Tematy szkolenia mogą również zostać rozszerzone o takie, które  wynikają z potrzeb funkcjonowania Państwa firmy (np. BHP, prawo pracy, marketing i promocja itp.) My szkolenie to zorganizujemy i dodamy akcent motoryzacyjny.
MIEJSCE SZKOLENIA – województwo wielkopolskie i łódzkie
Zapewniamy:
-  przejazdy
-  noclegi i wyżywienie z uwzględnieniem uroczystej kolacji
-  realizację tematów  szkolenia wskazanych przez Zleceniodawcę oraz
-  trening - JAZDA W WARUNKACH EKSTREMALNYCH – czyli  ćwiczenia jazdy samochodem osobowym na płytach poślizgowych z możliwością przeprowadzenia  konkursów.
Organizujemy również treningi 
EKO-DRIVINGU

Cena szkolenia:  1 500 - 2 500 zł od osoby (uzależniona od programu i liczby uczestników).

 

II. DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY

czyli właściwa technika prowadzenia nowoczesnego samochodu a ponadto jazdy samochodem wyposażonym w troleje, z talerzem Stewarta,  wykonywania precyzyjnych przejazdów (na celność) samochodem osobowym oraz konkurs - przejazd na czas wyznaczonym torem.
Szkolenie w tym zakresie może być również łączone z zajęciami tematycznymi wskazanymi przez Zamawiającego oraz z wykładami umożliwiającymi redukcję punktów karnych.
MIEJSCE SZKOLENIA – Łódź

Cena szkolenia:   400 – 1 200 zł od osoby (uzależniona od programu i liczby uczestników).

 

III. Szkolenie w zakresie kierowania motocyklem do 125 cm3

Jeżeli Państwa pracownicy  mają problemy w  zatłoczonym mieście to rozwiązaniem mogą być motocykle. Znowelizowane przepisy ustawy o kierujących pojazdami umożliwiają osobom, posiadającym prawo jazdy kategorii B od co najmniej 3 lat, uczestniczyć w ruchu drogowym jako kierujący  motocyklem o pojemności skokowej silnika do 125 cm sześciennych.
Chętnym do korzystania z rozszerzonych uprawnień- dla ich własnego bezpieczeństwa- zalecamy specjalne szkolenia, które pomogą im w zapoznaniu się ze specyficzną techniką kierowania motocyklem. Firma zyska czas swych pracowników a pracownicy będą  Państwu wdzięczni za ten początek „ przygody” z jednośladem.

Cena szkolenia:   340 – 600 zł od osoby (uzależniona od zakresu szkolenia).

 

IV.  Szkolenia dla rowerzystów

A może dogodniejszy dla Państwa firmy będzie pracownik na rowerze?
Oferujemy szkolenia dla dorosłych rowerzystów, których celem  jest poprawa bezpieczeństwa rowerzystów w miejskim ruchu drogowym. Szkolenie to pozwoli przełamać barierę psychologiczną i wjechać rowerem na ruchliwe skrzyżowania w centrum miasta.

Cena szkolenia:   100 zł od osoby

 


 

Zapisy na egzaminy poprzez:

internetS
internetS
internetS

Nasze serwisy:

Partnerzy

  • Rowerowa Łódź

Ośrodek

iso 9001

Logo UM