word.lodz.pl

WORD ŁÓDŹ

Wojewódzki ośrodek ruchu drogowego w Łodzi

Ze względu na dużą absencję egzaminatorów nie jesteśmy w stanie przeprowadzić wszystkich zaplanowanych egzaminów praktycznych na kategorię B w związku z czym część egzaminów będzie odwołana. O fakcie odwołania egzaminu będziemy informować osoby zainteresowane najpóźniej na dzień przed egzaminem  telefonicznie. W przypadku problemów z dodzwonieniem się nagrywamy informację na skrzynce pocztowej numeru. Jeśli w profilu kandydata nie było podanego numeru telefonu bądź na podanym numerze nie można nagrać wiadomości to i tak osoba będzie wypisana z egzaminu.

Opłata za odwołany egzamin nie przepada i będzie można ją wykorzystać przy kolejnym zapisie. Po unormowaniu się sytuacji w pierwszej kolejności na nowe terminy będą zapisywane osoby, które zostały wypisane najwcześniej.

Egzaminy praktyczne na kategorie A, A1, A2, AM, C, C+E, B+E i T odbywają się zgodnie z planem. Egzaminy teoretyczne na wszystkie kategorie odbywają się również normalnie. Trzeba mieć jednak na uwadze, że i tu mogą nastąpić zmiany.

Prosimy śledzić komunikaty umieszczane na stronie internetowej gdyż sytuacja jest rozwojowa.

Zapisy na egzaminy poprzez:

internetS
internetS
internetS

Nasze serwisy: